Titel
Russian mathematical surveys
London Mathematical Society
Auteur(s)
London Mathematical Society (London)
ISSN
0036-0279
Bibliografisch adres
1960-2001
Uitgever
London Mathematical Society (London)
Taal
Engels
Land
United Kingdom
Collatie
Diagr. ; 26 cm + CD-ROM
Periodiciteit
Bimestriel = tweemaandelijks
Publicatiedatums
Vol. 15, no 1 (1960)-vol. 56, no 6 (2001)
Bezit
*15(1960)15-56(2001)6
Index: 1987
DED A 2008 92 :
vol. 53-56 (1998-2001).
ISBD
Bekijk de ISBD weergave
Russian mathematical surveys / London Mathematical Society. - 1960-2001. - Diagr. ; 26 cm + CD-ROM.


Fout of probleem melden?
Permalink
Beschikbare exemplaren worden gecheckt...

Een document aanvragen

Beschikbare exemplaren worden gecheckt...
Opladen van de verrijkingen...